Усі медики однієї з лікарень в Західній Україні відмовилися від COVID-щеплень

Влада не знає що робити й шукає «аргументи»

У чернівецькій міській лікарні №3 жоден медик не погодився вакцинуватися від коронавірусу.

Як пише ГОЛОС КАРПАТпро це на брифінгу в середу, 10 березня, повідомила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

«У нас є міська лікарня №3, де жоден поки лікар не виявив бажання вакцинуватися, і у нас є міська лікарня №4 – де поки троє працівників захотіли вакцинуватися», - повідомила Гусак.

За її словами, на території області завжди була дуже низька прихильність до вакцинації – при будь-яких захворюваннях.

При цьому причини відмови медики зазвичай не озвучують.

«Я думаю, що ми знайдемо аргументи для медичних працівників і цих установ для того, щоб і на їхній території почалася вакцинація», - поділилася думкою заступника голови ОДА.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень