Університетський скандал: порно-картинки на парах іменитого викладача обурили студентів (ФОТО 18+/ВІДЕО)

Фото суперечливого вмісту викладач Львівської політехніки ніби-то використовував у контрольній роботі

59-річний викладач Інституту комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Зербіно надіслав студентам тестування, яке вони мали пройти індивідуально вдома. За результатом цього тестування студенти отримують бали.

 На фотографіях, які відкривалися студентам після кожного питання - геніталії крупним планом.

Такі картинки ніби-то демонструються у тесті

Таке стверджують студенти Дмитра Зербіно, які зробили запис дистанційної пари, яку проводить викладач.

Розмова на цю тему розпочинається на 3.40 хвилині.

 

На відео двоє студентів кілька разів запитують у викладача, навіщо він вставив у програму тестувань порнозображення. Студенти наголосили, що є неповнолітніми. Дмитро Зербіно натомість заперечив, що ці фотографії мають порнографічний зміст.

Він запевняє, що додав їх до тестового завдання, використовуючи японську методику, згідно з якою навчання повинно приносити задоволення. Тому ці «релаксаційні картинки» покликані знімати стрес.

Фото ілюстративне

Також викладач зауважив, що картинки можна обирати на свій розсуд та пообіцяв, що відфільтрує та відкорегує зображення, які з’являються під час тестового завдання.

Студенти ж наголосили, що картинки вже побачили їхні батьки і мають намір скаржитися на викладача.

Розголосу ситуація набула завдяки поширенню інформації у соцмережах.

Зокрема під дописом колишньої випускниці Львівської політехніки, Наталії Кіндратів, на цю тему розгорілася справжня дискусія.

Хтось обурюється методам викладання Зербіно, хтось називає його одним з найкращих викладачі закладу і підтримує:

Дуже сподіваюся, що пан Зербіно викотить судовий позов щодо захисту гідності та ділової репутації. Ох, може вам це висмоктане з пальця "порно" боком вилізти.

 

Роздули проблему на пустому місці, заради Вашого бажання хайпанути постраждає хороший викладач який входить в ТОП найкращих ЛПНУ.

 

Порно, як ви це назвали, там немає. Навчіться, будь ласка, розрізняти що є що, перед тим як щось писати!

 

Чомусь ніхто з «жертв» викладача і слова поганого в його сторону не написав

 

Ситуація дуже проста - два студенти вирішили завалити викладача зараз, щоб він не завалив їх на сесії. А тепер пишуть, що вони бідненькі бояться не здати сесію.Для того, щоб добре здати, потрібно вчити предмети, аби не скаржились потім, що це погані викладачі їм помстилися.

Варто зауважити, що Львівська політехніка поки не оприлюднила офіційної позиції щодо цієї ситуації за участю кандидата технічних наук, доцента кафедри автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Дмитра Зербіно.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень