Унікальні кадри: на Рівненщині помітили рідкісну тварину з Червоної книги (ВІДЕО)

Працівники заповідника спершу не повірили власним очам, втім незабаром здогадки підтвердились

Про це повідомили на сторінці WWF-Україна (Всесвітній фонд природи).

А тепер розповімо вам трохи більше про цю красуню. Вона з Полісся. Можливо, ви бачите лише незрозумілі плямки, але повірте, ця рись дійсно красуня і для науковців ці рідкісні кадри — справжні скарби! Світлини були зроблені фотопасткою на території Рівненського природного заповідника.

Як зазначають захисники природи, ці кадри – унікальні.

Адже тваринка занесена до Червоної книги України, а також оберігається Червоним списком МСОП, CITES та Бернською конвенцією.

Щоб переконатися, що це наша нічна хижачка на фото, працівники заповідника дослідили місцевість та виявили сліди, які й підтвердили здогадки.

Рись євразійська – жителька Полісся.

На відміну від своєї карпатської родички, яка ховається високо у горах та скелях, рись з Полісся знаходить прихисток у важкодоступних лісах та заболочених рівнинах. Отримати фото цієї кішки, дізнатися скільки особин проживає на певній території та іншу важливу для науковців інформацію часом можна лише завдяки фотопасткам.

Адже рись потаємна і дуже обережна тварина і намагається триматися якомога далі від людей,- зазначають на сторінці фонду.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень