Умови отримання мікропозик: на що звернути увагу під час вибору у МФО?

Поради, які можуть знадобитися

Попри те, що послуга роздрібного кредитування для нашої країни не нова, сама ідея мікропозик стала активно розвиватися лише п'ять років тому. Однак цього короткого проміжку часу виявилося достатньо для того, щоб докорінно змінити розміщення сил на фінансовому ринку, і скласти потужну конкуренцію банкам. Зараз практично кожен може оформити мікропозику на вигідних умовах з миттєвим зарахуванням на банківську картку. Сучасні мікрофінансові організації працюють цілодобово, повністю задовольняючи потреби громадян як у кредиті, так і в перекредитуванні. Однак для того, щоб все пройшло гладко, важливо не помилитись у виборі МФО.

Умови отримання мікропозик у МФО

Наданням населенню мікропозик займаються мікрофінансові організації. Нині вони успішно конкурують із банками. З практичного погляду пропозиції МФО більш вигідні, ніж банківські кредити. Мікрофінансові організації працюють із різними категоріями населення, зокрема. з громадянами, які опинилися у скрутній фінансовій ситуації. Звернувшись до МФО, можна отримати невелику суму грошей, в якій є гостра потреба. Для оформлення мікропозики не доведеться нікуди їхати. Заявка на кредит онлайн оформляється на сайті МФО. За умови ухвалення позитивного рішення за заявкою вже за кілька хвилин на картку надійдуть реальні кошти.

Як вибрати МФО?

Більшість мікрофінансових організацій діють на основі ліцензії та інших дозвільних документів. Однак, як і в будь-якій іншій фінансовій сфері, у процесі кредитування є ризик потрапити на вудку шахраїв. Для того, щоб цього не сталося, необхідно серйозно поставитися до вибору МФО, зокрема:

• Перевірити наявність ліцензії на фінансову діяльність. Надійні та перевірені МФО діють виключно на основі ліцензії. Вони дорожать своєю репутацією та становищем на ринку фінансових послуг.

• Відстежувати пропозиції різних мікрофінансових організацій, звертаючи увагу на умови погашення мікропозик, акції, програми лояльності, безвідсоткові кредити та ін.

• Знайти МФО з найвигіднішою процентною ставкою.

Вирішивши скористатися послугами мікрофінансової організації, заздалегідь прорахуйте суму до погашення за допомогою онлайн-калькулятора. Простота та оперативність мікрокредитування, цілодобова робота МФО, всілякі акції та бонуси – вагомі аргументи на користь мікропозик.

* на правах реклами

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень