Улюбленець рівнян - серед призерів першого етапу Кубка МАСЕС

Марко Левішин збирає нагороди

Марко Левішин - у червоному

Рівнянин Марко Левішин посів третє місце на Першому етапі Кубка МАСЕС зі спідвею, що проходив 24 квітня в угорському місті Надьхалаш. Про це повідомляє сайт Sportowe fakty, пише Суспільне.

За підсумками гонки спідвеїст Марко Левішин набрав десять очок. Більше за Левішина балів у цих змаганнях здобули поляки Роберт Хміль та Патрик Рольницький.

Загалом участь в перегонах брало 16 спідвеїстів з Угорщини, Словаччини, Чехії, Болгарії, Румунії, Польщі та України.

Крім Левішина участь в змаганнях також брав рівнянин Віталій Лисак, який посів сьоме місце, набравши 8 очок.

Для 21-річного Марка Левішина це не перша медаль у Кубку МАСЕС. У 2017 та 2018 та 2019 роках він ставав переможцем цих змагань у загальному заліку.

Цей сезон Левішин проводить у Першій польській спідвейній лізі у складі команди з міста Кросно.