«Укроборонпром» звільнив керівника ДП «Антонов»

Раніше його відсторонили від виконання обов'язків

Фото з мережі
Фото з мережі

Гендиректора державного підприємства «Антонов» Сергія Бичкова звільнили. Про це йдеться у відповідному наказі  керівника державного концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва.

Бичкова Сергія Андрійовича, генерального директора державного підприємства «Антонов», звільнити 4 квітня 2022 року з роботи відповідно до пункту 8 статті 36 Кодексу законів про працю України (ред. – підстави, передбачені контрактом), – йдеться у тексті наказу.

29 березня «Укроборонпром»  відсторонив Сергія Бичкова від виконання повноважень гендиректора держпідприємства «Антонов», яке входить до складу концерну.

Підставою для відсторонення стало службове розслідування щодо, зокрема, перевірки окремих фактів, оприлюднених у засобах масової інформації. Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв надіслав відповідні звернення до правоохоронних органів.

 

«Укроборонпром» усіляко сприяє Службі безпеки України у з’ясуванні обставин можливих порушень, – йдеться в повідомленні.

Про які саме оприлюднені факти йдеться – невідомо.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Сергій Бичков став виконувачем обов’язків керівника державного підприємства «Антонов», а пізніше його призначили на посаду генерального директора.

До слова, наприкінці лютого, коли на Київщину вдерлися московити, згорів один із найбільших та найпотужніших літаків АН-225 «Мрія». У березні командир екіпажу «Мрії» Дмитро Антонов заявив, що керівництво підприємства могло врятувати літак, перевівши його перед вторгненням до аеропорту якоїсь із сусідніх країн, але не зробило цього.

Тим часом у ДП «Антонов» звинувачення відкинули:

Інформація про непрямі причини знищення літака АН-225 «Мрія», яка розповсюджується, базується винятково на особистих думках й оціночних судженнях командира екіпажу «Мрії» Дмитра Антонова.

Джерело: Радіо Свобода 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень