Український журналіст – роспропагандистці Симоньян: «Не ображайтеся, ви – дуже негарна. Спілкуйтеся та фоткайтеся спиною»

«Дуже прошу» (с)

Український ведучий та журналіст Володимир Бірюков порадив російській пропагандистці Маргариті Симоньян фотографуватися та спілкуватися, стоячи спиною до об'єктива чи співрозмовника.

Свій коментар Бірюков залишив 10 жовтня під публікацією пропагандистки у Twitter, де Симоньян назвала скоєний російськими окупантами масований ракетний обстріл мирних українських міст «відповіддю».


«Маргарито, я таке зазвичай жінкам не писав. Але ви й самі сказали, що не жінка. Так от, не ображайтеся тільки, але ви – дуже негарна. Спілкуйтеся та фоткайтеся спиною. Я вас дуже прошу», – прокоментував пост пропагандистки український журналіст.

 

Хтось із підписників прокоментував цей скриншот:


«Дуже сподіваюся, що все-таки образиться. В ідеалі, щоб їй було боляче. Усе одно через що».

Відомо, що Симоньян таки забанила Бірюкова, але це не завадило йому потролити «боброїдку» знову:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень