Українським дітям та пенсіонерам даватимуть «Економічний паспорт»

Гроші отримуватимуться усі особи непрацездатного віку, кажуть у «Слузі народу»

Громадяни України непрацездатного віку отримуватимуть «Економічний паспорт». Йдеться насамперед про дітей та пенсіонерів.

На «Економічний паспорт» будуть нараховувати кошти від реалізації усіх природних ресурсів України. Гроші будуть накопичуватися від народження до повноліття дитини, і тільки тоді вона зможе ними скористатися. Спочатку документ отримають діти, а потому ініціативу розширять й на пенсіонерів, пояснив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

- Ініціативу про «Економічний паспорт» треба розширювати на пенсіонерів. Оскільки у них, особливо людей старше 70-80 років, взагалі немає можливості додаткових заробітків і їм треба отримувати безумовний базовий дохід, – каже Давид Арахамія.

Ідею уже піддали критиці, адже вона передбачала впровадження «Економічного паспорта» для осіб, які народилися після 2019 року. Проте Арахамія запевняє, що вікові обмеження розширять, і накопичення буде доступним й для осіб, які народилися до 2019 року. Скасувати «економічний паспорт» буде не можливо.

Забрати гроші у дітей – це буде політичне самогубство. Навіть якщо буде криза економічна. Уявляєте, якщо чотирьом мільйонам виборців, у мільйона дітей яких на рахунках лежать накопичені державою кошти, прийти та сказати: «Я у вас забираю ці гроші чи переполовинюю». Неможливо таке зробити, - запевнив нардеп.

За матеріалами Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень