Українських чоловіків з Німеччини можуть повернути додому

Захищати Батьківщину

Чоловіків з України, які на початку повномасштабного вторгнення виїхали до Німеччини, або перебували там – можуть повернути додому. Йдеться про тих, хто за українськими законами підлягає мобілізації. Таке заявили у Бундестазі.

У німецькому парламенті вважають, що вони можуть замінити визначених на фронті чоловіків.

За підрахунками ЄС на їхній території перебуває зараз близько 600 тисяч українських чоловіків, які потенційно можуть підлягати мобілізації. У Німеччині таких близько 220 тисяч.

В ЄС їх понад 600 тисяч. У самій лише Німеччині – 220 тисяч. І вони могли б полегшити стан солдатів на передовій. Отже, ми, німці, маємо звернутися із закликом до цих молодиків, – заявив Кізеветтер.

Депутат парламенту вважає, що з такої кількості чоловіків у Німеччині можна сформувати понад десять дивізій. А якщо й не для участі у бойових діях, то на громадських роботах. Кізеветтер каже, що багато українських міст стоять у руїнах, і Україна потребує людей, які б розчищали території й відбудовували міста.

Яка загальна реакція депутатів Бундестагу на заяви свого колеги, поки що невідомо. Поки законодавчі зміни у Німеччині не передбачаються, а отже українським чоловікам у Німеччині поки нічого не загрожує.

Джерело: Голос Карпат

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень