У Криму українські військові підняли прапор України: на півострові ГУР провела спецоперацію (ВІДЕО)

Вона «мала характер рейду»

Сьогодні зранку в окупованому Криму, а саме в районі населених пунктів Оленівка та Маяк, відбувся бій за участю плавальних засобів та авіації.

Підрозділи української розвідки провели висадку на півострові в межах спецоперації, повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Усі завдання виконані. Є втрати серед особового складу противника, а також серед сил і засобів. Інформація щодо кількості втрат уточнюється, – зауважив Андрій Юсов.

Також відомо, що українські військові вже повернулися після спецоперації, яка «носила характер рейду».

Джерело: Hromadske

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень