

Перші деталі подій
У популярній серед українських туристів турецькій провінції Анталія спалахнули пожежі, які забрали життя трьох людей.
Вогонь підбирався безпосередньо до курортів, де відпочивають українські туристи.
- 28 липня вдень поблизу міста Манавгат (75 км на схід від Анталії. - Ред.) виникла лісова пожежа.
Зважаючи на спеку та сильний вітер, пожежа швидко поширилася в напрямку Манавгата, - розповіли українські дипломати.
Як повідомила ВВС News Україна українська туристка Алеся Павлинська, вона бачить стіну вогню просто зі свого готелю «Мунамар» у регіоні Ічмелер (передмістя Мармаріса).
- Вогонь підійшов за кілька кілометрів до нашого готелю.
Ліс ще тліє, але великого вогню вже немає, - розповіла пані Павлинська.
За її словами, у їхньому готелі українців 10%. Поки що про евакуацію з готелю не йдеться.
Повідомлень про жертв та постраждалих серед громадян України наразі немає, розповіла пресслужба МЗС у коментарі BBC News Україна.
Через пандемію багато туристичних країн були закриті для українців, а Туреччина приймала гостей весь 2021 рік.
Потік туристів суттєво збільшився і за перші шість місяців 2021 року аж 774,5 тис. українців відвідали цю країну.
Внаслідок пожежі у Манавгаті евакуювали 3 квартали міста.
- Внаслідок пожежі в Манагваті загинули троє наших громадян.
Також постраждали 122 людини, 58 із них отримують медичну допомогу, - заявили в турецькому управлінні з надзвичайних ситуацій.
У гасінні пожежі використовують 2 літаки, 15 гелікоптерів та наземну техніку.
Координує заходи міністр сільського та лісового господарства Туреччини Бекір Пакдермлі.
Причина лісових пожеж біля Манавгату наразі ще не встановлена.
Такі пожежі трапляються в Туреччині влітку, проте деякі з них пов'язують з навмисним підпалом.
Наразі українці у Туреччини знімають жахливі відео того, як вони купаються у басейнах під задимленим небом.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
«Це коли такі правила з'явилися?»: люди незадоволені «нововведенням» ПриватБанку
Знають тільки одиниці: коли після Великодня можна працювати на городі?
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415