Українські кіберспортсмени NAVI вперше виграли чемпіонат світу з Counter-Strike

Зеленський привітав їх з перемогою

Напередодні у Стокгольмі перемогою української кіберкоманди Natus Vincere завершився Major-турнір з Counter-Strike:Global Offensive.  

Команда NAVI вперше в історії мейджорів пройшла всю дистанцію без жодної поразки та здобула перемогу над G2 Esports з рахунком 2:0. За перемогу на турнірі хлопці  забрали $1 мільйон призових.

Сенс не лише у тому, щоб перемагати. Сенс у тому, щоб не здаватися. Незважаючи ні на що. Про це після перемоги написали на офіційній сторінці Natus Vincere в Instagram.

 

З першою в історії Natus Vincere перемогою хлопців привітав і президент України Володимир Зеленський. У своєму Instagram Глава держави написав:

– Кіберспорт суттєво відрізняється від звичних для багатьох видів спорту. У ньому свої правила, зовсім інша картинка. Але у них значно більше спільного, ніж здається на перший погляд. Успіх чи поразка дарують такі самі емоції, майстерність спортсмена так само помітна навіть неозброєним оком, а перемога земляків викликає таку ж гордість.

 

Учора український кіберспортивний клуб  NAVI здобув визначну перемогу у Стокгольмі, ставши найкращою командою серед 24 найсильніших учасників з усього світу. Заслужена перемога! Здобувайте якомога більше перемог для себе й для України!

Зараз українці з довгоочікуваною перемогою повертаються додому на заслужений відпочинок. Втім, вже 24 листопада команда відправиться на BLAST Premier Fall Finals 2021 у Копенгагені.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень