Українка, що облила російського посла «кров’ю», була змушена втекти з Варшави (ФОТО)

Під охороною

Ірина Земляна, яка організувала захід 9 травня у Варшаві, на своїй сторінці у Facebook розповіла, що відбулося після цього.

Росіяни виявилися дуже нєжними, і готові вбивати за те, що їхній посол трохи заляпався польським борщем, бо близько біля мене стояв.

Киянка розповіла, що їй надходять тисячі повідомлень з погрозами.

Такої масованої атаки я не бачила ніколи в своєму житті. В перші години після акції всі мої дані включно з номером паспорту, адресою проживання в Україні, номером телефону, імейлом, всіма акаунтами соцмереж було викладено в російські телеграм канали із закликом мене знищити.

Також Ірина повідомила, що її було додано до російської бази «військових злочинців», що містить перелік українських військових.

 

Повідомлення надходять з погрозами мене вбити, покалічити, згвалтувати і т.д., а також купа образ.

Земляна разом з адвокатом повідомила про всі погрози до польської поліції.

Там вважають, що ситуація серйозна, тож Ірина була змушена під охороною покинути Варшаву, адже перебувати там небезпечно.

Ірина Земляна - медіаекспертка, тренерка з безпеки для журналістів у Інститут Масової Інформації (ІМІ)

Також Ірина вказала, що після цієї ситуації вона надзвичайно вражена:

Після того, як росія розпочала повномаштабну війну та безжально вбиває дітей та жінок, для мене стало відкриттям, що частина польського суспільства наївно вважає, що з росією все ще можна зберегти добрі відносини та вірить в хороших руських.

Завершила активістка свій допис словами:

Ніколи не думала, що мені доведеться втікати двічі.

Слава Україні! Переможемо!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень