Українка народила просто у переході київського метро. У неї – хлопчик (ВІДЕО)

Пологи приймали поліцейські на пару з працівниками метрополітену

23-річна киянка народила на станції метро «Лісова» у середу ввечері, 12 травня.

Пологи почалися у підземному переході близько 20-ї години, на крики жінки звернули увагу поліцейські, повідомляє пресслужба МВС.

Правоохоронці миттєво зреагували та виявили на підлозі у підземному переході жінку з немовлям. Працівники поліції принесли жінці ковдру, воду, необхідні речі гігієни та викликали лікарів, - йдеться у повідомленні.

Пологи пройшли нормально. Зараз мама з новонародженим перебувають у лікарні й обоє почуваються добре.

Ця подія викликала жваве обговорення у соцмережах. Люди жартують, що хлопчика можна назвати, наприклад, Метрославом і подарувати йому безлімітний проїзний на все життя.

Між тим, це вже не перше народження дитини у київському метро. Така ж подія мала місце у 2014-му на станції «Театральна». Тоді на світ з’явилася дівчинка, а пологи точно так само приймали працівниці метрополітену та поліцейські.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень