Українець у Польщі тікав від поліцейського з його ж пістолетом. Тепер може опинитися за ґратами

Тривала погоня закінчилася затриманням порушника

Фото з сайту tvp.pl

Громадянина України намагалися затримати у містечку Меженчіце у Польщі. Його підозрювали у скоєнні крадіжок в іншому регіоні країни. Про це повідомляє польський телеканал TVP.

Поліцейські намагалися заблокувати дорогу українцеві, який їхав на автомобілі, але той кинувся тікати. Тоді один з поліцейських вибив дверне скло і спробував висмикнути ключ запалювання з авто. У цей момент водій різко рушив, пістолет з повним магазином випав з  руки поліцейського у салон. Сам правоохоронець від цього різкого маневру травмувався.

За порушником розпочалася тривала погоня, але його врешті вдалося зупинити і затримати. Українцеві загрожує до 10 років позбавлення волі – за крадіжки, напад на поліцейського і втечу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень