Українець купив Bugatti за $9 млн, поки тут збирають по гривні для війська (6 ФОТО)

У багатих свої розваги

Покупцеві колекційного авто ще нема 30-ти років, але його статки оцінюються в $360 мільйонів.

Кілька років тому на телебаченні набув галасу сюжет про «мажорів» - дітей можновладців, які ганяють на крутих авто. У ньому фігурував і Назар на прізвище Бабенко – саме через це журналісти назвали його сином депутата Валерія Бабенка.

Назар Бабенко

Але насправді вони однофамільці, про це потім і заявили самі автори сюжету. Отож, хто він і звідки у 28-річного (такий вік указано в його профілі) чоловіка гроші на гіперкар Bugatti Divo?

Видання ТопЖир провело власне розслідування і дізналось цікаві подробиці про українця, який, імовірно, володіє найдорожчим авто серед наших громадян.

Почнемо з того, що Назар Бабенко мешкав у Дніпрі. Чому мешкав?

Тому що згодом, після початку війни, він виїхав до Еміратів. Але якщо вірити світлинам і постам в його Інстаграмі, про Україну він не забув, започаткувавши благодійний фонд.

Нині Назар перебуває у Дубаї, а його компанія, яку він заснував у 2014-му, цьогоріч навіть стала спонсором Формули-1 Гран-прі Монако 2022.

Отож, до головного – на чому молодий українець заробив сотні мільйонів?

Як і у випадку з айтішніком Олександром Слобоженком, що володіє гіперкаром Феррарі і не тільки, Бабенко сколотив капітал не на цукерках.

Якщо точніше – він є одним із найбільших власників (HOLDer’ом) основної криптовалюти (біткоїна) Східної Європи, а створена ним компанія Danvel станом на 2022-й рік входить у ТОП-20 найкращих команд у світі з управління активами на фінансових ринках.

Як вдалося з’ясувати сайту ТопЖир, Назар Бабенко володіє нерухомістю у Швейцарії, Австрії, ОАЕ та в Україні. Щодо автомобілів, у 2022-му році він придбав один із 40-ка Bugatti Divo, заплативши за гіперкар (як пише сам Назар) 9 мільйонів доларів.

Але це ще не все, що у є гаражі українця в Дубаї. Для повсякденного життя він використовує позашляховий Rolls-Royce Cullinan.

На задньому плані можна побачити ще один гіперкар – Koenigsegg Agera RS за 2 мільйони доларів та інші дорогі авто. Правда, точних даних про шведський гіперкар та інші авто у володінні Бабенка немає.

До речі, як пише Назар, він вже проїхав на Бугатті 1000 кілометрів і зробив перше ТО за… 100 000 доларів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень