Українцям розповіли, як їх можуть знайти за номером телефону

Деякі програми насправді несуть більше ризиків, аніж користі

Керівник служби досліджень, кібераналітики та розвитку компанії Slaxico Юрій Стець розповів, що дізнатися про місцезнаходження людини за номером телефону самостійно громадяни не можуть — для цього потрібен запит від держорганів.

– Оператори стільникового зв’язку не передають дані про місцезнаходження абонента за простим запитом, це можна дізнатися лише у межах діловодства державних установ, – розповів він.

Утім, існують особливі програми, встановивши які на смартфон, можна дізнатися, де знаходяться діти або близькі люди літнього віку, додає експерт. Він застерігає, що такі дані можуть потрапити до рук шахраїв, тож, якщо бажаєте скористатися чимось подібним, будьте обережними!

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень