Українцям почали надходити «повістки» в «Дії»: у ТЦК прокоментували ситуацію (ФОТО)

За словами відомства, це черговий фейк російської пропаганди

У соцмережах почали з'являтися скриншоти повісток у «Дії». Повідомляється, що вони нібито надійшли через застосунок від Житомирського ТЦК СП. Однак ця інформація не відповідає дійсності. 

- Це фейк російської пропаганди, який особливо активно розповсюджується у телеграм-каналах ворога.

 

Житомирський обласний ТЦК та СП, як будь-який інший ТЦК, не використовує «Дію» для оповіщення громадян, - пояснюють у відомстві.

Там також додають, що така кампанія агресора, спрямована на дестабілізацію ситуації в Україні та зриву мобілізації.

Чи будуть все ж таки повістки через «Дію»? 

Напередодні в інтерв'ю РБК-Україна міністр цифрової трансформації Михайло Федоров дав остаточну відповідь щодо того, чи будуть повістки в «Дії». 

- Поки я працюю в Міністерстві, я дотримуюся своїх слів. Можу вам впевнено сказати, що повісток у «Дії» не буде, - зазначив він.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень