Українців за комунальні борги позбавлятимуть житла? (ФОТО)

Що робити

За комунальні послуги українці накопичили величезну заборгованість – близько 72, 7 мільярдів гривень. Але накопичення комунальних боргів може призвести до сумних наслідків.

Людей просто виселятиме з їхнього житла, продаючи його за борги. Про це повідомляє «Сегодня».

За минулі роки українці дещо звикли до того, що можна відносно безболісно накопичувати заборгованість за комунальні послуги – пеня не налічувалась, або була дуже маленькою, а житло не можна було вилучати за борги з комуналки.

 

Зараз комунальники можуть нараховувати пеню будь-якої миті, якщо вони не отримали вчасно платіж. Головне – сума пені не повинна перевищувати розміру заборгованості.

Що буде, якщо не платити за комуналку

Якщо борги за комуналку і нарахована пеня не виплачуються, то компанія, що постачає комунальні послуги, може звернутися до суду і стягнути борг, що накопичився, примусово.

Насамперед, суд намагатиметься стягнути заборгованість за рахунок грошей (готівки або на рахунках у банках) та цінностей боржника, заарештовуючи майно та рахунки.

Намагайтеся не накопичувати борг

Якщо ж сума заборгованості перевищує 120 тисяч гривень та фінансових коштів та іншого майна недостатньо для її погашення, то боржник виселяється зі свого житла, а квартира чи будинок реалізується для погашення боргу перед заявником.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень