Українців за комунальні борги позбавлятимуть житла? (ФОТО)

Що робити

За комунальні послуги українці накопичили величезну заборгованість – близько 72, 7 мільярдів гривень. Але накопичення комунальних боргів може призвести до сумних наслідків.

Людей просто виселятиме з їхнього житла, продаючи його за борги. Про це повідомляє «Сегодня».

За минулі роки українці дещо звикли до того, що можна відносно безболісно накопичувати заборгованість за комунальні послуги – пеня не налічувалась, або була дуже маленькою, а житло не можна було вилучати за борги з комуналки.

 

Зараз комунальники можуть нараховувати пеню будь-якої миті, якщо вони не отримали вчасно платіж. Головне – сума пені не повинна перевищувати розміру заборгованості.

Що буде, якщо не платити за комуналку

Якщо борги за комуналку і нарахована пеня не виплачуються, то компанія, що постачає комунальні послуги, може звернутися до суду і стягнути борг, що накопичився, примусово.

Насамперед, суд намагатиметься стягнути заборгованість за рахунок грошей (готівки або на рахунках у банках) та цінностей боржника, заарештовуючи майно та рахунки.

Намагайтеся не накопичувати борг

Якщо ж сума заборгованості перевищує 120 тисяч гривень та фінансових коштів та іншого майна недостатньо для її погашення, то боржник виселяється зі свого житла, а квартира чи будинок реалізується для погашення боргу перед заявником.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень