Достатньо скарги сусідів: українців штрафуватимуть, за техніку яка голосно працює

Допустимий рівень шуму відрізняється вдень і вночі

Генератори - один з оптимальних варіантів забезпечити квартиру, офіс ич магазин автономним джерелом живлення. Йдеться про умови, коли світло в Україні вимикають кожен день. 

Втім, багатьох генератори неймовірно дратують. Вони виробляють чадний газ, встановлювати їх можна тільки на свіжому повітрі, а от за гучну роботу власнику генератора можуть виписати ще й штраф. 

Санітарні норми України припускають  допустимий рівень шуму на прилеглих до житлових будинків територіях:

  • у денний час: 55-70 дБ;
  • у нічний час: 45-60 дБ.


Відповідно до закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» шумове забруднення – привід для штрафу. Кодекс адміністративних правопорушень передбачає такі заходи для порушників:

  •  усне попередження;
  • штраф у розмірі 5-15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для фізичних осіб (85-255 грн) та 15 до 30 для юридичних осіб (255-510 грн).

Якщо порушення буде вчинено повторно, штраф відповідно зростатиме. 

Для того аби власнику генератора виписали штраф, сусідам достатньо викликати поліцію. Рівень шуму мають вимірять фахівці спеціальними приладами, і кількість децибелів які видає техніка треба вказати у відповідному акті перевірки. Поліція має ухвалити заяву, скласти протокол, опитати та взяти свідчення у свідків, і направити справу до суду, який може ухвалити рішення про виплату штрафу.

Джерело: OBOZ.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень