Українців очікує різка зміна погоди

Прогноз погоди на суботу

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Завтра, 3 серпня, на Заході, Півночі, а також у Вінницькій та Одеській областях пройдуть опади. Локальні дощі також можливі на Черкащині, Полтавщині та місцями у Дніпрі з районами, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря у західних та північно-західних областях буде на рівні +19...+23 градусів. На Півночі також похолоднішає до +22...+25 градусів.

У Центрі очікується до +29...+31 градус, на Вінниччині – до +26...+28 градусів. Спекотно буде лише на Сході та Півдні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень