Українці витримали тест: глава МВС заговорив про вільний обіг зброї

Як українці ставляться до зброї зараз

З моменту повномасштабного вторгнення рф українці складали тест на відповідальне володіння. Опитування в «Дії» показало лише зміну ставлення українців до обігу зброї, повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський:

– Наші громадяни витримали тест на володіння зброєю, починаючи з 24 лютого у масовому форматі, оскільки було роздано десятки тисяч одиниць зброї.

 

Сьогодні ми наближаємось до сотого дня опору і можемо сказати, що цей іспит складено. Більшість відповідальних власників зброї перебувають на фронті, захищають наші міста. Це найбільше опитування, яке могло бути.

Денис Монастирський зауважив, що ще рік тому соцопитування показувало, що тільки третина громадян вважає за можливе володіння зброєю для власного захисту.

– Сьогодні ситуація повністю змінилася: дві третини громадян вважають себе відповідальними власниками зброї, – додав глава міністерства.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень