Українці везуть його з-за кордону, не здогадуючись, що купують своє

Цей український товар широко представлений у торгівельних точках Європи

Одним із таких прикладів є бренд засобів для прання IGEL, який розвиває українська компанія PR Group, - розповідає Liga.net. Виробництво зосереджене на Закарпатті – це дозволяє поєднувати локальну експертизу з ефективною логістикою для експорту в країни Європейського Союзу.

Від імпорту до власного виробництва

У 2013 році Петро Пулка та Роберт Мункачі починали з імпорту засобів для прання, але вже за рік вирішили запустити власне виробництво в Україні з орієнтацією на експорт.

Першим продуктом стала лінійка Active, першим ринком – Угорщина. Назва спрацювала несподівано добре: «aktív» по-угорськи звучало абсолютно органічно, і перші покупці сприймали продукт як суто місцевий. Але навіть коли з’ясовувалося українське походження, люди все одно поверталися – бо якість виявлялася вищою за очікування.

Розширення в Європі

Після перших успішних контрактів компанія поступово розширила географію і вийшла на ринки Хорватії, Молдови і Румунії. Зростання відбувалося переважно через дистриб’юторські мережі й партнерства з локальними ритейлерами, що дозволяло швидко адаптувати продукт під вимоги кожної країни.

Прорив: контракт з найбільшими ритейлерами Європи

Переломним став 2022 рік. На тлі глобальних збоїв у ланцюгах постачання великі ритейлери почали активно шукати нових виробників. Саме тоді PR Group отримала запит від Lidl – одного із найбільших ритейлерів у Європі, відомого жорсткою системою відбору постачальників і домінуванням власних торгових марок у структурі продажів. Мережа керує понад 12 000 магазинів у десятках країн Європи та США, і до 70% її асортименту складає продукція, що виробляється сторонніми компаніями під торговими марками самої мережі.

Коли до нас звернулася мережа Lidl, це стало несподіванкою. Деякі компанії роками намагаються потрапити на ці полиці, – згадує Пулка.

Після багаторівневого тестування продукції, аудиту виробництва й перевірки рецептур компанія отримала перше велике замовлення, а згодом контракт на виробництво Formil – однієї із ключових лінійок власної торгової марки Lidl у категорії побутової хімії.

Але Lidl – не єдина історія успіху. Продукція компанії представлена також в Aldi, Praktiker і Bipa. У кожному із цих випадків йдеться не лише про прямі постачання: компанія бере участь у маркетингових програмах мереж, акційних викладках і спільних промо-кампаніях. Для українського виробника такого масштабу це вихід на зовсім інший рівень присутності на ринку.

PR Group має п'ять брендів продукції: Active, JО, Mix, Free та новий бренд – IGEL.

Нині компанія будує новий автоматизований завод площею 12 000 квадратних метрів, запуск якого запланований на осінь 2026 року. Підприємство буде частково роботизованим з акцентом на зниження людського фактора у виробничих операціях.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень