«Українці — це великий фейк»: Медведєв заявив, що росія планує збудувати після «денацифікації»

За словами Медведєва, української нації ніколи не було в історії і зараз не існує

Колишній президент росії Медведєв заявив, що українці - це лише помилка. Мовляв, такої національності ніколи не було в історії. росія нібито далі збирається побудувати «відкриту Євразію» — від Лісабона до Владивостока.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву Медведєва.

Глибинне українство, підживлюване антиросійською отрутою і всепоглинаючою брехнею з приводу своєї ідентичності, - це і є один великий фейк.

 

Цього явища ніколи не було в історії. І зараз не існує, — заявив Медведєв .

За його словами демілітаризації і денацифікації України - це тривалий процес, після якого росія планує побудувати Євразію від Лісабона до Владивостока.

Ці складні завдання не виконуються одномоментно. І вони будуть вирішуватися не тільки на полях битв. Змінити криваву і повну брехливих міфів свідомість частини нинішніх українців-найважливіша мета.

 

Мета в ім'я спокою майбутніх поколінь самих українців і можливості нарешті побудувати відкриту Євразію - від Лісабона до Владивостока, — заявив Медведєв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Теги: Медведєв
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень