Україна зробила офіційне звернення щодо невідкладного приєднання до ЄС, – Зеленський (ВІДЕО)

Щойно

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна – частина Європи і повинна бути у складі Європейського Союзу. Про це він говорив з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Сьогодні Україна звернулась до ЄС щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою.

- Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію.

 

І це дає нам повне право зробити таке.

 

Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою», – наголосив Глава держави.

Президент подякував партнерам України за те, що вони поряд з українцями, та водночас зазначив, що мета України – бути разом з усіма європейцями і, головне, – бути нарівні.

- Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що ми на це заслуговуємо. Я впевнений, що все це можливо», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що на тлі агресії РФ, низка країн ЄС  заявили, що підтримують можливість такого членства.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень