Стало відомо, кого б підтримали українці на виборах до ВРУ

Результати свіжих опитувань

Якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, то лідерами парламентських перегонів із мінімальним розривом стали б "Об'єднання "Самопоміч", "Партія Саакашвілі" та "Батьківщина"

До того ж, і "Свобода" та партія Гриценка мають шанс пройти в Раду.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке провів Інститут Горшеніна, повідомляє Інтерфакс.

Якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, то

15,6% виборців підтримали б "Об'єднання "Самопоміч",

"Батьківщину" підтримали б 14,0%,

"Опозиційний блок" – 12,8%,

Радикальну партію Олега Ляшка – 12,5%,

"Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 9,7%,

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" – 8,6%,

"УКРОП" – 6,3%,

"Громадянську позицію" Анатолія Гриценка – 6,1%,

"Народний фронт" – 2,9%.

ОДНАК

У разі, якщо б найближчої неділі балотувалася потенційна партія Михеїла Саакашвілі, то

13,4% виборців підтримали б "Об'єднання "Самопоміч",

За потенційну партію Саакашвілі було б– 12,2%.

За "Батьківщину" проголосували б 12,1%,

"Опозиційний блок" – 11,3%,

Радикальну партію – 10,3%,

"Солідарність" – 8,5%,

"Свободу" – 7,3%,

"УКРОП" – 6,1%,

"Громадянську позицію" – 5,6%.

Зауважимо, що прохідний бар'єр до Верховної Ради, згідно з чинним законодавством, – 5%.

Інститут Горшеніна проводив всеукраїнське соціологічне дослідження "Суспільно-політичні настрої населення України" з 8 до 17 лютого 2016 року.

Згідно з вибіркою, з урахуванням основних соціальних і демографічних характеристик населення України, було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, без урахування населення окупованих територій Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує +/-2,2%.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень