«Українці – войовничий народ»: у Рівному популяризуватимуть козацтво

У Рівному відбудеться фестиваль козацької звитяги «Покровський вітер»

Відбуватиметься дійство на Покрову – 14 жовтня в козацькому таборі «Гайдамаки».

Як відзначають організатори, цей фестиваль стане популяризатором української звитяги та войовничості.

В його рамках до Рівного завітають реконструктори з різних куточків України. Зокрема, гості з Києва презентуватимуть обладунки часів Київської Русі та навіть проведуть показовий бій в них.

Також будуть показові виступи з бойового мистецтва козаків. Матимуть гості можливість скуштувати і справжній традиційний куліш.

Також під час фестивалю вперше в Рівному презентують систему комплексної підготовки молодих козаків «Козацький грай». За цією системою буде відбуватися вишкіл навіть найменших молодиків. Детальніше про нього голова Рівненської обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Віктор Пражмовський:

Система, яка формує воїна. Не ламає психіку дитини, а саме формує психологію захисника краю. Людини, яка спроможна протистояти будь-якому ворогу.

Почнеться сам фестиваль з урочистої ходи від пам’ятника Богдану Хмельницькому і до стели Небесної Сотні. А на 13:30 розпочнеться саме дійство вже в таборі «Гайдамаки».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень