«Українською, будь ласка!», - письменниця розповіла про курйоз на «Новій Пошті»

Лариса Ніцой - українська дитяча письменниця. Днями у мережі Facebook вона розповіла про курйозний випадок, який трапився з нею на «Новій Пошті»:

Дожилася! 

Нова пошта. Прибігла здати посилочку.

- Що в посилці? - питає оператор.

- Сувеніри, - відповідаю.

- Що саме?

- Е-е-е-е, - заскочена питанням (як би так відповісти одним словом), - ну-у-у, як сказати, хенд мейд.

- Українською, будь ласка! - каже оператор.

Я як засміюся.

- Чому ви? - підозріло дивиться на мене оператор, - щось не так?

- Так! Так! - киваю головою і продовжую сміятися. - Ви все правильно кажете! Українською буде "поробки".

Що мені тобі сказати, хлопче! Що я цього 30 років чекала? Не просто чекала. Тратила життя на балачки, які часто закінчувалися сварками. Боролася, доводила, переконувала... Тратила нерви, енергію, здоров'я, не проводила час в насолоді з дітьми, які зростали, поки мама бігала по мітингах, кабінетах, каналах тб... Поливана помиями і оббріхана... Їздила по закордонах (не по пляжах і курортах на відпочинок), щоб досліджувати, а як у них? Бо ж мене вважають у своїй країні божевільною... А коли все ж розібралися, що то ж таки мова колонізатора - інша напасть приключилася. Суцільна іноземщина в мову із заходу зайшла. І не розуміють люди, що то також біда... Я йому "хенд мейд". А він мені "українською, будь ласка"! Боже! Яка музика!

- Може у вас там скло, чи інший делікатний товар. Можете описати? - продовжує оператор.

Описала. Порозумілися. Пішла, сміючись. Мабуть, він мені здивовано дивився в спину.

Дякую, тобі, хлопче! Знав би ти, як довго я до цього йшла, щоб почути серйозно сказане: "Українською, будь ласка!"

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень