Українські листоноші відтепер будуть на велосипедах

А ще, забезпечать відділення комп'ютерами

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" закупило більше 700 велосипедів для листонош

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Він не назвав компанію-переможця тендера, але висловив надію на те, що велосипеди буде доставлено протягом 2-3 місяців.

Генеральний директор наголосив, що закупівля велосипедів для листонош проводилася через систему державних електронних торгів Prozorro. 

Крім того, до кінця року для укрпошти закуповуватимуть ще й новеньки комп'ютери. Адже близько 80% розташованих по всій території України відділень "Укрпошта", або понад 9 тисяч відділень, не мають жодного комп'ютера, каже Ігор Смілянський.

Лише 20% офісів "Укрпошти" комп'ютеризовані. 80% офісів "Укрпошти" не мають жодного комп'ютера. Більшість офісів знаходиться у селах, працівники яких приймають і записують платежі в зошитах. Більш того, 75% наявних у нас комп'ютерів експлуатуються більше п'яти років, вони старі й ми будемо шукати кошти для оновлення техніки, - сказав Смілянський.

Він зазначив, що вже поточного року "Укрпошта" має намір здійснити закупівлю комп'ютерів, не уточнивши в якій кількості.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень