«Українська бурштинова компанія» заборгувала за оренду державного майна

Прокуратура подала до суду

Рівненському регіональному Фонду держмайна повернули приміщення, за оренду якого заборгувала ТзОВ «Українська бурштинова компанія».

262 квадратних метри нежитлового приміщення у промзоні обласного центру, за адресою Київська, 94, у 2016 році Регіональний Фонд держмайна здав в оренду товариству «Українська бурштинова компанія».

Остання там планувала облаштувати цех первинної та художньої обробки бурштину та виробів з нього. Однак, понад півроку орендар не платив за приміщення.

Тож прокуратура у суді вимагала розірвати договір та стягнути заборгованість, говорить прес-секретар обласної прокуратури Людмила Суржук:

- Рівненська місцева прокуратура встановила, що орендар використовував державне майно з порушенням вимог чинного законодавства, що стало підставою для захисту прокуратурою державних інтересів та пред’явлення позову про розірвання договору оренди і  повернення державного майна, а також стягнення заборгованості за цим договором.

Господарський суд задовольнив позов прокуратури ще у лютому.  

Минулого тижня судове рішення виконав державний виконавець, а об’єкт оціночною вартістю 754 тис грн фактично повернули обласному Фонду держмайна.

З компанії стягнули понад 65 тисяч гривень.

На користь Фонду держмайна - 56 тисяч 582 гривні і 10 копійок боргу і 3 тисячі 919 гривень 32 копійки пені.  

Тобто, за квадратний метр держмайна бурштинова компанія платила орієнтовно 35 гривень.

А обласній прокуратурі товариство має сплатити 4 тисячі 800 гривень витрат за сплату судового збору.

 

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень