Україні загрожує дефіцит цукру

Вже в наступному році

Уже зараз торгувати цукром для компаній економічно невигідно через «інтервенцію» «Аграрного Фонду». Про це заявив фінансовий директор компанії «Кищенці» Іван Іжко, пише Latifundist.com.

«Ми розглядаємо агросектор в цілому. Аграрій не може вирощувати тільки цукор, цукрові буряки. Нам потрібно вирощувати і зернові, так як існує сівозміна, якої необхідно дотримуватися для збереження грунту. А на сьогодні, щоб вирощувати цукровий буряк, потрібен посівний матеріал, мінеральні добрива, пальне. Все це прив'язане до валюти і нам дуже важко в цей час проводити закупівлі», - пояснив Іжко.

На думку експертів, агрокредити на посівну автоматично збільшують і собівартість цукру. І якщо торік на ринку України був профіцит цукру, то в цьому році є ризик, що цукровий буряк НЕ посіють. У цьому випадку вже через два роки на ринках країни буде дефіцит цукру, а його ціна зросте.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень