Україна визначилась, кого підтримає на посаді голови ФІФА

ФФУ на виборах президента підтримає Інфантіно

За два тижні у штаб-квартирі ФІФА у Цюріху відбудеться позачерговий Конгрес організації, на якому стане відоме ім’я її нового президента. Нещодавно Міжнародна федерація футбольних асоціацій затвердила фінальний список із кандидатів, які претендуватимуть на цю посаду.

На поточний момент про бажання очолити ФІФА заявили чотири кандидати: Алі бін аль-Хусейн, Салман бін Ібрагім аль-Халіфа, Джером Шампань та Джанні Інфантіно.

У зв’язку з майбутньою подією, Федерація футболу України висловила  офіційну підтримку кандидатури Джанні Інфантіно, чинного генерального секретаря УЄФА.

Нагадаємо, що кандидатуру Інфантіно було одноголосно підтримано виконкомом УЄФА на засіданні 22 січня у Ньоні. Після цього аналогічну позицію висловила більшість представників національних асоціацій, серед яких була і делегація України на чолі з президентом ФФУ Андрієм Павелком.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень