Україна визначилась, кого підтримає на посаді голови ФІФА

ФФУ на виборах президента підтримає Інфантіно

За два тижні у штаб-квартирі ФІФА у Цюріху відбудеться позачерговий Конгрес організації, на якому стане відоме ім’я її нового президента. Нещодавно Міжнародна федерація футбольних асоціацій затвердила фінальний список із кандидатів, які претендуватимуть на цю посаду.

На поточний момент про бажання очолити ФІФА заявили чотири кандидати: Алі бін аль-Хусейн, Салман бін Ібрагім аль-Халіфа, Джером Шампань та Джанні Інфантіно.

У зв’язку з майбутньою подією, Федерація футболу України висловила  офіційну підтримку кандидатури Джанні Інфантіно, чинного генерального секретаря УЄФА.

Нагадаємо, що кандидатуру Інфантіно було одноголосно підтримано виконкомом УЄФА на засіданні 22 січня у Ньоні. Після цього аналогічну позицію висловила більшість представників національних асоціацій, серед яких була і делегація України на чолі з президентом ФФУ Андрієм Павелком.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень