Україна почне повертатися до нормального життя вже навесні 2021 року, - Ляшко

Також, за його словами, у нас можуть з’явитися нові штами коронавірусу

Навесні 2021 року епідемія коронавірусу піде на спад, а українці зможуть повернутися до нормального життя. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає "Україна 24".

У мене такі прогнози, зараз є відчуття, що ми з квітня (2021 року, – ред.) потихеньку повертатимемось до звичного нам ритму життя. Ми не позбудемось повністю від протиепідемічних обмежень і таких жорстких карантинів, які ми сьогодні спостерігаємо, — сказав він.

Також, за словами Ляшка, в Україні цілком ймовірно можуть з’явитися нові штами коронавірусу. 

Коронавірус з моменту його виявлення вже має близько 12 тисяч мутацій. Це очікуване явище для епідеміологів і вірусологів. Найбільше, щоб я хотів, — щоб поруч з епідемією коронавірусної хвороби не розпочався спалах якоїсь іншої інфекційної хвороби, а їх величезна кількість. Якщо розпочнеться мікс-інфекція, буде досить складно реагувати, — сказав Віктор Ляшко.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень