Україна – найбідніша країна Європи

Сусідня Молдова удвічі багатша за Україну

[media=48077]

Швейцарський банк Creduit Suisse провів дослідження добробуту мешканців країн Європи, пишуть ФАКТИ. ICTV.

На основі порівняння статків пересічного дорослого громадянина на базі реальних доходів населення фінустанова склала рейтинг найбагатших та найбідніших країни континенту.

Так, Україна посіла перше місце у списку найбідніших країн із добробутом пересічного дорослого 1437 доларів. Другу сходинку «антирейтингу» посіла Білорусь із 1551 доларами, третю – Молдова з 3104 доларами. Банк уточнив, що джерела даних за цими країнами досить бідні, тож цифри можуть відрізнятися від реальних.

[media=48078]

Credit Suisse розраховувала добробут як суму всіх фінансових та нефінансових активів, мінус боргові зобов’язання. Саме так вийшов середній добробут громадян у тисячах доларів. У підсумковому списку приголомшливий результат вийшов у Швейцарії – середній статок дорослого склав 576 тисяч доларів. За нею йдуть Ісландія, Норвегія, Велика Британія, Швеція та Люксембург – ці країни показали результат вище 300 тисяч доларів на громадянина. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень