«Удар» по кишені: Сума штрафу від ТЦК може подвоїтись через 15 днів

Про що варто знати військовозобов’язаним

За порушення правил військового обліку або мобілізаційного законодавства в Україні передбачені штрафи від 17 тисяч гривень.

На сплату або оскарження штрафу в суді військовозобов’язаний має 15 днів, інакше сума стягнення зросте вдвічі й становитиме вже 34 тис. грн, повідомила адвокатка Дар'я Тарасенко.

Важливо протягом 15 днів з моменту, коли ви дізнались про притягнення вас до адміністративної відповідальності, або сплатити штраф, або оскаржити його, якщо вважаєте, що штраф виписано незаконно, – порадила Дар'я Тарасенко.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень