Учні ліцею на Рівненщині створили посібник з ПДР для дітей. Борються за солідний виграш 

Команда пройшла до другого етапу національної програми «Traffic Challenge»

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» працює в Україні вже 4 рік.

Учні Князівського ліцею колишнього Березнівського району пройшли до другого етапу програми. В рамках її реалізації учнів навчатимуть надавати домедичну допомогу при ДТП.

Онлайн навчання проводитимуть відомі у Рівному медики – ГО «Білі берети». До онлайн навчання можуть долучитись усі охочі сьогодні, 18 травня, о 15 за цим посиланням.

Координаторка команди «Світлофор» Князівського ліцею, вчитель Юлія Усач каже, що ця лекція - найважливіша, бо дітей безпосередньо навчатимуть правильно і вчасно реагувати на будь-які пригоди на дорозі. 

 - Наскільки цінне ваше життя? А чуже? Ви можете впевнено сказати, що обов'язково допоможете врятувати чиєсь життя? Чи встигнете зробити це правильно?

 

В час технологічного прогресу на дорогах щодня збільшується кількість автомобілів і, на жаль, кількість ДТП. Хто з упевненістю може сказати, що він ніколи не буде свідком, або учасником ДТП? Ніхто.

 

А які мають бути дії? Ось і учні Князівського ліцею перейнялися цими питаннями. Тому і попросили у професіоналів - ГО «Білі берети – Рівне» провести онлайн-лекцію «Допомога при ДТП».

 

Ми хочемо працювати на випередження. А долучитись до навчання можуть усі охочі. Цілком можливо, що це допоможе комусь врятувати життя, - резюмувала Юлія Усач.

До слова, на третьому етапі проводитимуть акцію з підтримки безпеки мікромобільної спільноти (користувачів персонального транспорту), пішоходів, людей старшого віку та людей з інвалідністю на дорогах.

Переможця обиратимуть 15 червня. Кращі отримають грошові винагороди. За перше місце обіцяють 50 тисяч гривень, за друге - 20, а за третє - 10 тисяч.

Якщо ліцеїсти виграють, обіцяють створити на території закладу навчальний майданчик про Правила дорожнього руху.  

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень