Учні ліцею на Рівненщині створили посібник з ПДР для дітей. Борються за солідний виграш 

Команда пройшла до другого етапу національної програми «Traffic Challenge»

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» працює в Україні вже 4 рік.

Учні Князівського ліцею колишнього Березнівського району пройшли до другого етапу програми. В рамках її реалізації учнів навчатимуть надавати домедичну допомогу при ДТП.

Онлайн навчання проводитимуть відомі у Рівному медики – ГО «Білі берети». До онлайн навчання можуть долучитись усі охочі сьогодні, 18 травня, о 15 за цим посиланням.

Координаторка команди «Світлофор» Князівського ліцею, вчитель Юлія Усач каже, що ця лекція - найважливіша, бо дітей безпосередньо навчатимуть правильно і вчасно реагувати на будь-які пригоди на дорозі. 

 - Наскільки цінне ваше життя? А чуже? Ви можете впевнено сказати, що обов'язково допоможете врятувати чиєсь життя? Чи встигнете зробити це правильно?

 

В час технологічного прогресу на дорогах щодня збільшується кількість автомобілів і, на жаль, кількість ДТП. Хто з упевненістю може сказати, що він ніколи не буде свідком, або учасником ДТП? Ніхто.

 

А які мають бути дії? Ось і учні Князівського ліцею перейнялися цими питаннями. Тому і попросили у професіоналів - ГО «Білі берети – Рівне» провести онлайн-лекцію «Допомога при ДТП».

 

Ми хочемо працювати на випередження. А долучитись до навчання можуть усі охочі. Цілком можливо, що це допоможе комусь врятувати життя, - резюмувала Юлія Усач.

До слова, на третьому етапі проводитимуть акцію з підтримки безпеки мікромобільної спільноти (користувачів персонального транспорту), пішоходів, людей старшого віку та людей з інвалідністю на дорогах.

Переможця обиратимуть 15 червня. Кращі отримають грошові винагороди. За перше місце обіцяють 50 тисяч гривень, за друге - 20, а за третє - 10 тисяч.

Якщо ліцеїсти виграють, обіцяють створити на території закладу навчальний майданчик про Правила дорожнього руху.  

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень