Учень з Рівного представлятиме Україну в престижному міжнародному конкурсі в Абу-Дабі

Цього тижня, 2 листопада, у Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Честь Рівненщини у номінації «Сухе будівництво та штукатурні роботи» захищали учні рівненського Вищого професійного училища № 1 Василь Пилюта та Іван Крупко.

[media=73290]

У напруженому змаганні Василь Пилюта здобув золоту медаль і буде представляти Україну у глобальному конкурсі WorldSkills International, що відбудеться в Абу-Дабі у 2017 році.

До цієї програми приєдналося понад 70 країн світу. Мета конкурсу  - популяризація робітничих професій, впровадити професійну орієнтацію молоді в систему української освіти, обмін успішного досвіду, - повідомляє обласне управління освіти.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень