Учасникам АТО Рівненщини буде легше влаштуватися на роботу

Адже їх працевлаштовуватимуть на правах інвалідів та інших неконкурентноспроможних категорій громадян.

Причиною цього став підписаний Президентом 29 липня закон «Про внесення змін до статті 14 ЗУ «Про зайнятість населення». Ним учасників АТО віднесли до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування.

Тож починаючи з 30 серпня цього року (дня набрання чинності закону), учасники АТО матимуть право бути працевлаштованими в рахунок п'ятивідсоткової квоти на підприємствах, організаціях та установах. Раніше у цю квоту відносили батьків, які утримують дітей до шести років, самотніх батьків, які мають на вихованні дітей до 14 років, інвалідів, звільнених з установ відбуття покарання, випускників шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів тощо.

Роботодавцям за працевлаштування учасників АТО компенсуватимусть фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: АТОРобота
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень