Учасникам АТО Рівненщини буде легше влаштуватися на роботу

Адже їх працевлаштовуватимуть на правах інвалідів та інших неконкурентноспроможних категорій громадян.

Причиною цього став підписаний Президентом 29 липня закон «Про внесення змін до статті 14 ЗУ «Про зайнятість населення». Ним учасників АТО віднесли до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування.

Тож починаючи з 30 серпня цього року (дня набрання чинності закону), учасники АТО матимуть право бути працевлаштованими в рахунок п'ятивідсоткової квоти на підприємствах, організаціях та установах. Раніше у цю квоту відносили батьків, які утримують дітей до шести років, самотніх батьків, які мають на вихованні дітей до 14 років, інвалідів, звільнених з установ відбуття покарання, випускників шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів тощо.

Роботодавцям за працевлаштування учасників АТО компенсуватимусть фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості. 

 

Теги: АТОРобота

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень