![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Двох нападників затримали за розбійний напад на односельця
Учора, 15 лютого, о сьомій годині ранку до поліції надійшло повідомлення від медиків, що в селі Зоря вони надавали допомогу та доставили до лікарні з численними травмами 22-річного місцевого жителя.
- Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що близько третьої години ночі у квартирі, яку винаймав 22-річного чоловік, пролунав дзвінок. Не очікуючи небезпеки, він відчинив двері, однак з порогу отримав удар по голові дерев’яною палицею. Продовжуючи бити чоловіка по всьому тілу руками і ногами, затягли його до ванної кімнати, там завдали удару кухонним ножем у плече. Коли ж потерпілий сказав паролі до банківських карток, нападники викрали 100 доларів США, срібний ланцюжок, мобільний телефон, гаманець із картками та значок учасника АТО. 22-річний житель Зорі через деякий час пішов до сусідів, які йому викликали «швидку», - розповідають у відділі комунікації обласного управління Нацполіції.
У потерпілого діагностували травму грудної клітки, живота, колото-різану та множинні рани на тілі. Після надання необхідної медичної допомоги чоловіка відпустили.
У результаті проведених слідчих дій і розшукових заходів оперативники встановили особи зловмисників.
Нападниками виявилися 16-ти та 21-річні жителі Зорі.
Молодшого нападника розшукали вранці за місцем проживання. З’ясувалося, що нині апеляційний суд виніс вирок про притягнення його до кримінальної відповідальності у виді позбавлення волі строком на три роки за вчинення крадіжок та грабежу. Крім того, на розгляді суду перебуває ще два кримінальні провадження за фактом крадіжки та грабежу з проникненням.
21-річного зловмисника затримали близько 23 години поблизу будинку, де той проживає. При чоловікові поліцейські виявили та вилучили усі крадені речі, окрім телефону.
За фактом розбою, поєднаним із проникненням у житло, слідчі розпочали досудове розслідування. Обох молодиків затримали.
Санкція інкримінованої підозрюваним статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Видалено на підставі рішення суду в зв'язку з недостовірністю відомостей
«Ти, старая с..ка, меня еще запомнишь!» - депутат міськради Рівного про погрози Федора (ВІДЕО)
Видалено на підставі рішення суду в зв'язку з недостовірністю відомостей
Видалено на підставі рішення суду в зв'язку з недостовірністю відомостей
Видалено на підставі рішення суду в зв'язку з недостовірністю відомостей
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК