У Золотієві буде літературна резиденція «LitHouse»

Її відвідуватимуть і маленькі, і дорослі шанувальники літератури

Нова літературна резиденція «LitHouse» з'явиться у Рівному.

Мистецький простір, у якому проводитимуть різні заходи, функціонуватиме на базі бібліотеки Золотієва.

Раніше, каже менеджер проекту Олеся Гощук, у віддаленому мікрорайоні міста просто не було де проводити різні зустрічі і презентації:

Вирішили створити резиденцію, щоб було комфортне обладнане технікою і меблями місце, куди можна було б запрошувати письменників. І місцевих, і з інших куточків країни.

 

Ця резиденція буде відкрита не лише для професійних письменників, а й для аматорів. Таким чином ми хочемо розвивати наші таланти і активізувати культурне життя у Золотієві.

Урочисте відкриття літературної резиденції відбудеться завтра о 18-00 годині біля бібліотеки №4, що на вулиці Олексинській, 12-в.

У програмі заходу перші читання місцевих письменників-аматорів, перегляд українських кінострічок під відкритим небом та майстер-клас з написання мемуарів від Ірини Баковецької.

 

Організатори також планують створити книгу, яку присвятять історичній та мистецькій спадщині мікрорайону Золотіїв. Її редактором буде краєзнавець Галина Данильчук.

До слова, реалізували проект за підтримки Українського культурного фонду. Загалом витратили понад 300 тисяч грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень