У зіркової пари народилася друга дитина

Син Кан’є Веста і Кім Кардаш’ян з’явився на світ раніше, ніж планувалося

Планувалося, що друга дитина Кім та Кан’є народиться не раніше Різдва - однак у суботу, 5 грудня, новоспечена матуся оголосила на своєму вебсайті, що вранці у неї народився син.

Дивно, але Кім, яка в соціальних мережах ділиться зі своїми шанувальниками усіма подробицями свого життя, не стала розкривати деталей про стан новонародженого, так само як не назвала й імені сина. Утім, ще кілька тижнів тому Кардаш’ян зізнавалася, що ніяк не може вибрати ім'я для майбутнього малюка - і навіть ім'я для первістка, доньки Норт Вест, батьки вибрали лише через кілька днів після її народження.

Хлопчик з'явився на світ раніше терміну, як і перша дитина зіркової пари.

35-річна Кім Кардаш’ян та 38-річний Кан’є Вест одружилися в травні 2014 року. Репер зробив пропозицію Кім на її день народження в жовтні 2013 року, орендувавши цілий стадіон в Сан-Франциско і запросивши на цей захід співачку Лану Дель Рей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень