У зіркової пари народилася друга дитина

Син Кан’є Веста і Кім Кардаш’ян з’явився на світ раніше, ніж планувалося

Планувалося, що друга дитина Кім та Кан’є народиться не раніше Різдва - однак у суботу, 5 грудня, новоспечена матуся оголосила на своєму вебсайті, що вранці у неї народився син.

Дивно, але Кім, яка в соціальних мережах ділиться зі своїми шанувальниками усіма подробицями свого життя, не стала розкривати деталей про стан новонародженого, так само як не назвала й імені сина. Утім, ще кілька тижнів тому Кардаш’ян зізнавалася, що ніяк не може вибрати ім'я для майбутнього малюка - і навіть ім'я для первістка, доньки Норт Вест, батьки вибрали лише через кілька днів після її народження.

Хлопчик з'явився на світ раніше терміну, як і перша дитина зіркової пари.

35-річна Кім Кардаш’ян та 38-річний Кан’є Вест одружилися в травні 2014 року. Репер зробив пропозицію Кім на її день народження в жовтні 2013 року, орендувавши цілий стадіон в Сан-Франциско і запросивши на цей захід співачку Лану Дель Рей.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень