

Дві рушниці, гранати РГД, вибухові пристрої та кілька сотень набоїв – таку зброю вилучили в учасників стрілянини
Факт стрілянини таки підтвердили у Рівненській міліції. Кажуть, що ще 7 вересня на автомобілі «Ленд Ровер» до села Борове прибули восьмеро осіб, які назвалися представниками осередку ДУК «Правий сектор», та домовилися з місцевими мешканцями про видобуток за допомогою мотопомпи бурштину-сирцю, виручені кошти від реалізації якого ніби-то мали піти на потреби бійців АТО.
Вже вчора місцеві мешканці виявили, що зазначені особи видобувають бурштин-сирець не однією, а за допомогою чотирьох мотопомп. Що було далі, розповідає інспектор СЗГ УМВС України в Рівненській області Любов Гуда:
– Поблизу хутора Юркове на місці незаконного видобутку бурштину-сирцю майже півтисячі місцевих мешканців затримали чотирьох представників осередку та повезли до населеного пункту.
Дорогою до села Борове інші чотири чоловіки на автомобілі «Ленд Ровер» з позначками ДУК «Правий сектор» перекрили рух автомобіля «ГАЗ-66» та здійснили постріли у сторону місцевих мешканців, які супроводжували вантажівку, поранивши одного з них.
Однак, жителі Борового, застосувавши фізичну силу, затримали решту осіб та доставили їх до населеного пункту, передавши працівникам міліції.
Отож, міліція затримала вісьмох мешканців Київської та Одеської областей, а місцеві жителі передали правоохоронцям вилучену у немісцевих зброю. А це дві рушниці, гранати РГД, вибухові пристрої, кілька сотень набоїв.
Оскільки місцеві хотіли вчинити самосуд над приїжджими, а також завдали їм тілесних ушкоджень, за цим відкрито кримінальне провадження щодо замаху на умисне вбивство.
Водночас розпочаті кримінальні провадження за фактом незаконного видобутку бурштину-сирцю, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Погано ставляться у школах та затримують виплати: українці масово залишають одну з країн ЄС
В Україні запустили в обіг нову монету: як вона виглядає (ФОТО)
Мосійчук каже, що $4 000 000 від Лісника з Рівненщини мали «вирушити – на Київ» (ВІДЕО)
Ризик зниження доходів – Стрільцям, нещирість – Дівам: гороскоп на 30 листопада
П’ять категорій чоловіків: хто з українців отримає повістку у грудні
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.