5-річну дівчинку в мороз висадили у лісосмузі зі шкільного автобуса

Дитина близько години прочекала батьків

У Запорізької області 5-річну дівчинку висадили зі шкільного автобуса на порожній зупинці. Близько години дитина провела на морозі, доки її не відвела додому сусідка-школярка.

Про це повідомляє газета "Новий день".

Щоранку дітей на шкільному автобусі відвозять в садок, а ввечері - розвозять по домівках. Висаджують на зупинці, де малюків чекають батьки.

 

Однак цього разу вихователька висадила дівчинку на порожній зупинці на околиці, біля лісопосадки. І дитина 40 хвилин прочекала батьків, поки її не помітила дівчинка-школярка з сусідньої вулиці. Вона і відвела дитину додому.

Виявляється, батьки не зустріли доньку, бо не отримали повідомлення від вихователів про те, що садок закінчує роботу раніше.

Журналістам вихователі повідомили, що намагалися додзвонитися до батьків дівчинки, але ті нібито не відповідали.

Зараз чиновники з'ясовують, хто винен у тому, що трапилося, і як не допустити повторення історії.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень