Вшанували загиблих на війні в Афганістані рівнян

У Рівному на військовому меморіалі воїнам-афганцям та іншим учасникам локальних військових конфліктів вшанували пам’ять рівнян, які загинули на війні в Афганістані.

Захід присвячений даті 25 грудня 1979 року. Саме тоді почалося введення радянських військ в ДРА по трьох напрямах: Кушка-Шинданд-Кандагар, Термез-Кундуз-Кабул, Хорог-Файзабад. У ньому ввзяли участь представники Рівненської міської та обласної Спілок ветеранів Афганістану, представники міської влади та громадськість.

ДОВІДКА

Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Внаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10% з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців, серед них було й чимало рівнян.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень