У Володимирці вилучили 5 мотопомп

Правоохоронці проводили відпрацювання в урочищі «Мости»

Працівники Сарненської місцевої прокуратури та Головного управління поліції в Рівненській області припинили незаконну діяльність з видобування бурштинового каміння.

У ході відпрацювання Володимирецького району щодо протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю працівники Сарненської місцевої прокуратури спільно із співробітниками Головного управління Національної поліції в Рівненській області виявили сьогодні, 16.12.2015, в урочищі «Мости» місце, де нещодавно видобували бурштин. З місця події вилучено 4 мотопомпи кустарного виробництва, які виготовлені на базі двигунів «Мерседес», та інше приладдя.

Також цього дня у 27 кварталі Володимирецького лісництва, що поблизу села Каноничі, правоохоронцями виявлено та припинено незаконну діяльність мешканця Волинської області, який видобував бурштин-сирець за допомогою мотопомпи заводського виробництва. Її у старателя вилучено разом з іншим приладдям для незаконного видобутку сонячного каміння (2 пожежні рукави, 1 водозабірник), а також вилучено 8 г бурштину.

За вказаними фактами органами поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення). Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях здійснює Сарненська місцева прокуратура.

На цей час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов’язаної із незаконним видобуванням бурштину.

Повідомляє керівник Сарненської місцевої прокуратури Вадим Топольський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень