У відрах і мішках: тонни бурштину вилучили на Рівненщині (ФОТО)

Впродовж минулого року

Бурштин, мотопомпи на транспорт впродовж минулого року поліцейські вилучали на Рівненщині.     

Загалом у нелегальних видобувачів бурштину вони забрали 2797 кг «сонячного каміння», 26 автомобілів та 86 мотопомп.

До суду правоохоронці області направили 41 обвинувальний акт у кримінальних провадженнях про кримінальні правопорушення за фактами незаконного видобування, збуту, придбання, передачі, пересилання, перевезення, переробки бурштину. Суди Рівненщини встигли розглянули 33 з них.

Зокрема, наприкінці листопада вироком Сарненського районного суду визнали засудили 4 осіб, які у складі злочинної групи займались незаконним видобутком та збутом бурштину.

Джерело: пресслужба  Рівненської обласної прокуратури

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень