У величезній черзі з поламаними ногами стоять під рентгенкабінетом на Рівненщині (ВІДЕО)

Турбота про людей?

Мешканка Рокитного Ірина Примак-Кулакевич у соцмережу фейсбук виклала відео, на яких розказала і показала, що коїться під рентгенкабінетом Рокитнівської районної лікарні:

Питання до тих, хто говорить, що дуже хвилюється за людей. Рентген-відділення, яке дуже популярне у нашому районі, особливо в період коронавірусу.  Скажіть, будь ласка, чому не можна поставити людям лавочки, стільчики, табуретки?

 

Поставте щось, щоб люди могли сісти. Тут люди з поламаними ногами і з температурою, які кашляють. Про яку дистанцію ми говоримо, коли її немає? Чому так? Керівництво лікарні, поясніть людям.

 

Цей допис збурив рокитнівчан. Вони писали:

Оксана Боровець Дитяча консультація - аналогічно.

 

Віктор Коханевич Відсутні елементарні лавки для сидіння, хворі люди при великих чергах повинні годину стояти.

 

Ірина Ничипорчук півтори години до двох з дитиною на руках причому.

 

Alina Marynych А що робиться у старій поліклініці, де здають аналізи! В одній черзі і хворі на ковід, діти маленькі, старші люди. Ніякої дистанції, і це не тільки лікарня винна, а й самі люди.

 

Валентина Свиридович Кожному з нас приходилось стояти під цими дверима, це така тортура, коли хвора людина стоїть, ждучи своєї черги. Де МИЛОСЕРДЯ до хворої людини? Невже не можна ще пару лавочок поставити на коридорі?

Радіо Трек на завтра чекає коментарі керівництва лікарні з приводу цієї ситуації. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень