У Вараші наркомани «мажуться» прямо під аптекою (ФОТО)

А неподалік від цього місяця граються діти

Наркозалежні збираються поблизу аптеки, що в районі «АТБ» у Вараші. Про це в одній з місцевих груп повідомляє дописувачка Юлія Май, додаючи до свого посту кілька фото.

За її словами, щодня тут скупляються і «мажуться» наркомани:

Шановна міська поліція та муніципальна варта!

Кожного дня тут скупляються і "мажуться" не відходячи від каси.

Як довго це триватиме? Чому не приймаються міри? Чому аптека продає деякі препарати без рецептів?

Значить, для онкохворих у них ліків немає, а для наріка - будь ласка.

Так триває вже давно... – пише Юлія Май.

Вона зауважує, що поруч із супермаркетом – дитячий майданчик.

Тим часом у коментарі Радіо Трек пресофіцерка обласного управління поліції Марія Юстицька зазначає, що повідомлень такого характеру до поліції не надходило. Втім, перевірку за цим фактом все ж проведуть:

Відомості щодо інформації, яку поліцейські виявили під час моніторингу мережі Інтернет, вже внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень