

Її облаштування почали ще торік
Кілька паркомісць додалося за адресою Пушкіна, 40. Роботи тут працівники міськШЕУ почали ще у грудні торік у межах капремонту дворової території за вказаною адресою, розповідав Радіо Трек начальник ШЕУ Віктор Климук.
Тут замінили бордюри та заасфальтували територію, аби обмежити в’їзд на зелені зони.
За словами Віктора Климука, на весь проект з міського бюджету передбачили близько 300 тисяч гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Як дізнатися, чи є ви в електронному реєстрі? У жовтні відбудуться важливі зміни для військовозобов’язаних
«Важко почути комплімент, бо ненормальні жінки зразу летять у поліцію»: українка про досвід проживання у Швеції
Усе зняли в прямому ефірі: у Києві брат та сестра сказали «я тебе люблю» і викинулися з 24 поверху
В Україні хочуть демобілізувати ще одну категорію військовослужбовців: про кого йдеться?
Суддя з Луцька порадив водію з Рівного, що пити, аби не «спалитися» перед патрульними (ВІДЕО)
Як рівненські рятувальники провчили водія за неправильне паркування (ФОТО)
«Ні - автомобілям біля Несвицької»: хто проти парковки у центрі Рівного
Сміттєвоз скотився в автівку: відомі обставини ДТП у дворі Рівного (ФОТО)
На Пушкіна у Рівному облаштовують парковку (7 ФОТО)
Європа від них відмовляється, або Про долю зеленої парковки у центрі Рівного
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841