У Таджикистані заборонили чаклувати

ВІдповідний указ, який забороняє магію і чарівництво, видав Президент Емомалі Рахмон

Президент Таджикистану Емомалі Рахмон підписав поправки до закону, які передбачають введення кримінальної відповідальності за чаклунство. Про це йдеться на сайті адміністрації президента республіки.

Згідно з доповненням, запропонованим до Кримінального кодексу Республіки Таджикистан, значно посилюється кримінальна відповідальність за чаклунство і чарування, за які тепер передбачено позбавлення волі на строк до семи років, - йдеться в повідомленні.

Раніше поправки прийняли палати парламенту Таджикистану. До підписання закону чаклунство в Таджикистані вважалося адміністративним порушенням, якщо воно не завдавало шкоди здоров'ю. За нього передбачалося покарання у вигляді штрафу. У 2008 році він становив близько 200 доларів, при повторному покаранні сума збільшувалася вдвічі.

За даними МВС Таджикистану, в республіці працюють більше п'яти тисяч лікарів і народних цілителів. Рейди з їх пошуку проводяться майже десять років.

Наголошується, що на прийом до ворожок ходять в тому числі й освічені люди. Кримінальна відповідальність за чаклунство введена в деяких країнах, які були англійськими колоніями. У В'єтнамі, ПАР і Канаді чаклунство вважається видом шахрайства.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень